به گزارش وبلاگ بسیج دانشجویی شهید یحیی نژاد به نقل از سپاه نیوز همزمان با ایام سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، رییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا از تشکر معظم له از عملکرد و تلاش های خوب سپاه خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در تماس تلفنی با سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی کل قوا حضرت امام ای (مدظله العالی) به مناسبت روز تاسیس سپاه را به وی ابلاغ کرد.

متن پیام فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) به این شرح است:

"سلام من را به مناسبت روز تاسیس سپاه به آحاد کارکنان سپاه و خانواده های محترمشان برسانید.

از عملکرد خوب و تلاش‌های سپاه تشکر می‌کنم و دعاگویشان هستم."

بسیج دانشجویی دانشگاه طبری بابل سپاه ,کل ,فرمانده ,انقلاب ,قوا ,معظم ,کل قوا ,معظم کل ,فرمانده معظم ,تاسیس سپاه ,سپاه پاسداران ,سپاه پاسداران انقلاب ,عظیم الشان انقلاب ,پاسداران انقلاب اسلامی ,دفتر نظامی فرماندهمنبع

ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان - 1398

عید سعید فطر مبارک/میزان فطریه سال 1398

سالروز ارتحال امام

احکام آموزشی - قضای روزه

زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید/دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب-ماه مبارک رمضان 1398

اطلاعیه برگزاری مراسم افطار در دانشگاه طبری

تسلیت بمناسبت درگذشت مرحوم رضا جعفری پالندی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه ی شهید کاوه دیجیتالیها فروش لاستیک ارزان panjarehvintech تکست مجاز هیچکس فلزیاب لورنز z1 تابلوسازی به شیوه های تابلو چلنیوم - تابلو برجسته - تابلو استیل مرجان بهترین تورهای ایرانگردی اینجا همه چی هست