حضرت آیت‌الله ‌ای در احکام جداگانه‌ای امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی را به سِمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی را به سمت رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
بنا به پیشنهاد فرمانده کلّ سپاه و نظر به تجارب ارزنده در بسیج و شایستگی، شما را به سِمت رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» منصوب می‌کنم.
اعتلای بسیج و فرهنگ مقاومت و تقویت زمینه‌های بروز خلاقیت و ابتکار بسیجیان بویژه نوجوانان و جوانان در گسترش، تعمیق و حفاظت از ارزشهای انقلابی و ارتقای حضور سازمان‌یافته‌تر آنان با تکیه بر تجارب در عرصه‌های مورد نیاز انقلاب اسلامی، گسترش گروه‌های جهادی و هم‌افزایی و تقویت بسیج اقشار در تعامل سازنده و هم‌افزا با مجموعه سپاه و سایر سازمان‌های کشوری و لشکری با لحاظ تدابیر فرمانده کل سپاه مورد انتظار است.
از تلاشهای ارزنده و مواضع انقلابی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم.
توفیقات شما را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

سیّدعلی ‌ای
۱۱ تیر ۱۳۹۸  

بسیج دانشجویی دانشگاه طبری بابل بسیج ,سپاه ,انقلاب ,سرتیپ ,سردار ,کل ,بسیج مستضعفین ,سردار سرتیپ ,مستضعفین سپاه ,سپاه پاسداران ,پاسداران انقلاب ,سپاه پاسداران انقلاب ,سردار سرتیپ پاسدار ,پاسداران انقلاب اسلامیمنبع

ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان - 1398

عید سعید فطر مبارک/میزان فطریه سال 1398

سالروز ارتحال امام

احکام آموزشی - قضای روزه

زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید/دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب-ماه مبارک رمضان 1398

اطلاعیه برگزاری مراسم افطار در دانشگاه طبری

تسلیت بمناسبت درگذشت مرحوم رضا جعفری پالندی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی هست یو پی وی سی کرج موتوربازان کولرهای آبی سا لینک - تبادل لینک رایگان دانلود رایگان سایتی برای همه شیک گراف keenanmqn03sz paikka تبادل لينک سه طرفه و هوشمند